Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Декретні та лікарняні участі в розрахунку середньоденної зарплати не приймають

September 23, 2016

ВД ФСС з ТВП у листі від 20.09.2016 р. № 2.4-46-1616 нагадала про розрахунок середньої зарплати для розрахунку допомоги по вагітності та пологах та допомоги з тимчасової непрацездатності.
Так, при розрахунку середньоденної зарплати у кількості календарних днів перебування працівника у трудових відносинах не враховують календарні дні, не відпрацьовані з поважних причин (тимчасова непрацездатність, відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами, відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку та шестирічного віку за медичним висновком, відпустка без збереження заробітної плати).
Тож, до розрахунку середньоденної зарплати не повинні включатися і суми допомоги з тимчасової непрацездатності, вагітності та пологах, які нараховані за дні тимчасової непрацездатності та відпустки по вагітності та пологах відповідно.
У випадку виключення із розрахункового періоду повного місяця (з першого до першого число) також виключається нарахована у цьому періоді заробітна плата (матеріальна допомога, премія тощо).

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Dekretnye-i-bolnichnye-uchastiya-v-raschete-srednednevnoj-zarplaty-ne-prinimayut

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!