Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Що треба робити, коли рішення ДФС за скаргою направлене платнику податків із запізненням? Читайте у свіжому номері!

12 вересня 2016 р.

Подаємо до вашої уваги анонс публікацій «БАЛАНС-АГРО», 2016, № 34.


Поворотна фіндопомога: отримання, облік та оподаткування
Ця стаття для тих сільгосппідприємств, які отримують або надають поворотну фінансову допомогу.
У ній розглянуто юридичні аспекти укладання договору про надання/отримання фіндопомоги; випадки перетворення поворотної фіндопомоги на безповоротну, наведено правила ведення бухобліку та оподаткування фіндопомоги.


У підприємства електронний статут: як працювати з контрагентами
Із цієї статті ви дізнаєтеся, які зміни в законодавстві торкнулися установчих документів підприємства, чим це обернулося для деяких суб'єктів господарювання і чи є в них вихід із ситуації, що склалася.
У ній наведено практичні рекомендації щодо підготовки для контрагентів, які не знайомі зі змінами, що відбулися, пам'ятки з витягами з нормативних документів, про які йдеться в цій консультації, та підготовки документів, пред'явлення яких буде достатньо для підписання господарського договору.


Що треба робити, коли рішення ДФС за скаргою направлене платнику податків із запізненням?
У консультації розглянуто ситуацію, коли платник податків подав до вищого органу ДФС скаргу, у якій наполягав на скасуванні податкового повідомлення-рішення (далі – ППР), прийнятого податковою інспекцією. Розглянувши скаргу, орган ДФС відмовив у її задоволенні, залишивши ППР без змін. Прийняте за скаргою рішення орган ДФС направив платнику податків із запізненням, тобто пізніше строку, установленого п. 56.9 Податкового кодексу (далі – ПК). Платник податків, керуючись цією ж нормою ПК, визнав свою скаргу задоволеною, а оскаржене ним ППР – скасованим.
Із рекомендацій ви дізнаєтесь про дії, які нададуть змогу уникнути зайвих фінансових витрат.


Коли нараховувати ПДВ на послуги з водопостачання?
Сільгосппідприємство-спецрежимник надає послуги з водопостачання мешканцям села, на території якого воно знаходиться. У даній консультації ви отримаєте відповідь від держслужбовця на таке запитання:чи обов’язково нараховувати податкове зобов’язання з ПДВ за касовим методом, якщо такі послуги не є основною діяльністю сільгосппідприємства (основною є діяльність із виробництва та реалізації сільгосппродукції)?


У податковій накладній зайво заповнено код товару: чи потрібно виправляти?
Ви дізнаєтесь, чи можливо відобразити податковий кредит на підставі податкової накладної (далі – ПН), у якій зайво заповнено код товару, чи потрібно у вказаному випадку вимагати від покупця оформлення розрахунку коригування (далі – РК).

Читайте прямо зараз.


Також розглянуто:
1) листи ДФС щодо:
    • зменшення податкових зобов’язань із ПДВ на підставі РК до ПН;
    • права на збільшення податкового кредиту за ПН впродовж 1 095 календарних днів;
    • порядку відображення сільгосппідприємством показників у додатку 9 до декларації з ПДВ;
    • обкладення ПДВ операцій із постачання сільгосппродукції за товарною аграрною розпискою;
    • порядку округлення показників у графі «Ціна постачання одиниці товару/послуги без урахування ПДВ» ПН;
    • відображення у декларації з ПДВ податкового кредиту на підставі бухгалтерської довідки;
    • віднесення ємностей, у яких здійснюється зберігання пального, до акцизних складів;
2) лист виконавчої дирекції ФСС з ТВП про розрахунок середньої зарплати у випадку, якщо працівниця іде з відпустки для догляду за дитиною в декретну відпустку.

Номер № 34 (502) від 12 вересня 2016 року

Оформіть передплату на видання «БАЛАНС-АГРО» на друге півріччя,
щоб отримувати корисні консультації, поради, відповіді на запитання
можна будь-яким зручним для вас способом:
· за номерами (056) 374-86-29, (044) 521-03-95 до редакції;
· написавши на електронну пошту product@balance.ua;
· на сайті www.balance.ua у розділі «Магазин»;
· сплативши рахунок. Просто пройдіть за посиланням, роздрукуйте та оплатіть рахунок.

Скачати рахунок

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!