Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Щоб скористатися перевагами в оподаткуванні, нерезидент повинен надати відповідну довідку

January 23, 2017

ДФС у листі від 05.01.2017 р. № 79/6/99-99-15-02-02-15 нагадала, що нерезидент, який отримує доходи від продажу на території України корпоративних прав фізичній особі, для використання переваг міжнародного договору має надати такій фізичній особі довідку про підтвердження його резидентства.
У разі неподання нерезидентом довідки доходи нерезидента із джерелом їх походження з України підлягають оподаткуванню відповідно до законодавства України з питань оподаткування.
У разі потреби особа, яка виплачує доходи нерезидентові, може звернутися до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) щодо здійснення центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, запиту до компетентного органу країни, з якою укладено міжнародний договір України, про підтвердження зазначеної у довідці інформації.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/CHtoby-vospolzovatsya-preimushhestvami-v-nalogooblozhenii-nerezident-dolzhen-predostavit-sootvetstvuyushhuyu-spravku.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!