Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Що ж нового сталося з ПДВ за останні 2 дні

March 3, 2017

По-перше, 1 березня несподівано стало відомо, що 28.02.17 р. був опублікований наказ Мінфіну від 23.02.17 р. № 276. Згідно з п. 5 цього наказу він набуває чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування, тобто з 01.03.17 р.
Отже, з 1 березня всі податкові накладні слід реєструвати за новою формою!
Детальніше тут ---> https://balance.ua/news/all/post/novaya-forma-nn-i-deklaracii-po-nds-uge-s-010317/

По-друге, до таких змін не був готовий ніхто. Програмні забезпечення (у т. ч. «Електронний кабінет платника податків») для складання та реєстрації податкових накладних і розрахунків коригування ще не були доопрацьовані.
Із новими формами можна ознайомитися та скачати їх тут: https://balance.ua/news/all/post/novaya-forma-nn-i-deklaracii-po-nds-uge-v-deystvii/ та тут https://balance.ua/legal_base/blank/nds/

По-третє, з огляду на це все, вчора наприкінці робочого дня на своєму сайті ДФС таки надала роз'яснення із приводу реєстрації документів в ЄРПН! П̲о̲д̲а̲т̲к̲о̲в̲і̲ ̲н̲а̲к̲л̲а̲д̲н̲і̲ ̲з̲а̲ ̲н̲о̲в̲о̲ю̲ ̲ф̲о̲р̲м̲о̲ю̲ (у редакції Наказу № 276) п̲р̲и̲й̲м̲а̲т̲и̲м̲у̲т̲ь̲с̲я̲ ̲д̲о̲ ̲р̲е̲є̲с̲т̲р̲а̲ц̲і̲ї̲ ̲п̲о̲ч̲и̲н̲а̲ю̲ч̲и̲ ̲з̲ ̲1̲6̲ ̲б̲е̲р̲е̲з̲н̲я̲ ̲2̲0̲1̲7̲ ̲р̲о̲к̲у̲.̲
Про це ми писали тут ---> https://balance.ua/news/all/post/primenenie-novoy-nn-s-160317/

По-четверте, з огляду на лист ДФС від 09.08.16 р. № 17186/6/99-99-15-03-02-15, пам'ятаємо, що платник податку має право на формування податкового кредиту на підставі податкової накладної, зареєстрованої в ЄРПН. Реєстрація в ЄРПН податкової накладної за формою, яка на дату такої реєстрації втратила чинність (якщо в реєстрації такої податкової накладної не відмовлено), не може бути єдиною підставою для невизнання податкового кредиту за такою податковою накладною.
Детальніше тут ---> https://balance.ua/news/all/post/zaregistrirovali-nn-po-staroy-forme-chto-s-nalogovym-kreditom/

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!