Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Що дає бухгалтеру перенесення термінів здачі фінзвітності?

5 грудня 2013 р.

Зміни, унесені Постановою № 820 до п. 5 Порядку подання фінансової звітності, затвердженого постановою КМУ від 28.02.2000 р. № 419 (далі – Порядок № 419), стали приємною новиною для підприємств. Останній день подання річної фінансової звітності, крім зведеної та консолідованої, перенесено з 9 на 28 лютого. Тепер можна спокійно заповнити і здати річну декларацію з податку на прибуток (далі – декларація), і вже потім, маючи на руках повні дані, у тому числі точну суму податку на прибуток, з упевненістю приступити до підготовки фінансової звітності.
Нагадаємо, що декларація за звітний рік подається протягом 60 календарних днів після закінчення звітного (податкового) року, тобто по 3 березня 2014 року включно (оскільки 1 та 2 березня – вихідні дні). А в тих випадках, коли платник податку на прибуток подавав декларації за I квартал, півріччя, 9 місяців звітного року, тоді річну декларацію він подає протягом 40 днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року, тобто по 10 лютого 2014 року включно (9 лютого – вихідний день) (Узагальнююча податкова консультація щодо особливостей подання декларацій з податку на прибуток і сплати податку в 2013 році, затверджена наказом ДПС від 21.12.12 р. № 1171).
Перенесення граничного строку подання з 9 на 28 лютого стосуватиметься і декларації про валютні цінності, яка подається у строки, установлені для подання річної бухгалтерської звітності (п. 3 наказу Мінфіну від 25.12.95 р. № 207 «Про затвердження форми Декларації про валютні цінності, доходи і майно, які належать резиденту і знаходяться за межами України»).

Детальніше див. «БАЛАНС» № 97 від 05.12.13 р.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!