Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Буде встановлена однорівнева процедура адміноскарження контролюючих органів

July 8, 2016

Верховна Рада зареєструвала законопроект № 4515 "Про внесення змін до Митного кодексу України щодо оптимізації територіальних органів державної фіскальної служби".
Документом планується встановити, що скарги на рішення контролюючих органів, в тому числі митниць, подаються центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику.
Тобто, передбачається, що скарги на рішення контролюючих органів, в тому числі митниць будуть подаватися до Державної фіскальної служби України, яка реалізує державну податкову і митну політику. Таким чином, контролюючим органом вищого рівня для всіх територіальних контролюючих органів буде центральний орган виконавчої влади, який реалізує державну податкову і митну політику.
Законопроектом також пропонується привести термінологію у відповідність до діючих реалій, чітко розмежувати повноваження центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики (Міністерство фінансів України) та центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну податкову і митну політику (Державна фіскальна служба України), в тому числі передбачити надання права видання підзаконних актів у формуванні податкової та митної політики Мінфіну.
Документ розроблений з метою реалізації рекомендацій місії Міжнародного валютного фонду щодо скорочення процедури адміністративного оскарження рішень контролюючих органів.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Budet-ustanovlena-odnourovnevaya-procedura-adminobzhalovaniya-kontroliruyushhix-organov.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!