Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Чи буде відповідальність, якщо єдинник змінив місце провадження госпдіяльності та не повідомив Податкову?

25 березня 2016 р.

Чи буде відповідальність за неподання ФОПом — платником ЄП заяви для внесення змін до відомостей, які зазначені в реєстрі платників ЄП (у разі зміни місця провадження господарської діяльності)?

ПКУ не передбачає відповідальності за неподання ФОПом — платником єдиного податку заяви про застосування спрощеної системи оподаткування в разі зміни місця провадження господарської діяльності. Про це фіскали зазначили в підкатегорії 107.11 ЗІР.
Але платникам ЄП груп 1 і 2 потрібно зважити на те, що в разі здійснення господарської діяльності на територіях більш як однієї сільської, селищної, міської ради чи ради об’єднаних територіальних громад, котрі створені згідно із законом і перспективним планом формування територій громад, платник, яким не подано заяву про зміну місця провадження діяльності, несе відповідальність, передбачену п. 122.1 ПК.
Водночас у разі виявлення відповідним контролюючим органом під час проведення перевірок порушень платником єдиного податку груп 1–3  вимог, установлених гл. 1 «Спрощена система оподаткування, обліку та звітності» р. XIV ПКУ, анулювання реєстрації платника єдиного податку груп 1–3 проводиться за рішенням такого органу, прийнятим на підставі акта перевірки, із першого числа місяця, наступного за кварталом, у якому допущено порушення. У такому випадку суб’єкт господарювання має право обрати чи перейти на спрощену систему оподаткування після закінчення чотирьох послідовних кварталів із моменту прийняття рішення контролюючим органом.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/udet-otvetstvennost-esli-edinshhik-smenil-mesto-provedeniya-xozdeyatelnosti-i-ne-soobshhil-v-Nalogovuyu.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!