Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Будемо більше працювати?: перенесення неробочих днів хочуть відмінити

March 17, 2015

У Верховній Раді 13.03.15 р. зареєстровано законопроект № 2344-1 «Про внесення змін до Кодексу законів про працю України», яким пропонується скасувати перенесення вихідного дня на наступний робочий день, якщо святковий або неробочий день збігається з вихідним днем.
Відповідно до пояснювальної записки, існуючий порядок перенесення вихідних днів на наступні робочі, якщо святковий або неробочий день збігається з вихідним днем, призводить до збільшення кількості вихідних днів, та негативно впливає на економіку країни. Тому пропонується скасувати такі норми статті 67 Кодексу законів про працю України:
- у випадку, коли святковий або неробочий день збігається з вихідним днем, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого;
- з метою створення сприятливих умов для використання святкових та неробочих днів за рекомендацією Кабміну роботодавець може перенести вихідні та робочі дні на інший період за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником), про що видає відповідний наказ за два місяці.
Також передбачається скорочення на один день святкування Дня міжнародної солідарності трудящих (відзначатиметься 1 травня) та збільшення на один день святкування Пасхи (Великодня) (відзначатиметься у неділю та понеділок).

За матеріалами офіційного веб-порталу ВР України.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!