Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Бізнес закликають взяти участь у вдосконаленні законодавства про ліцензування

April 21, 2016

19 квітня Державна регуляторна служба презентувала свої пропозиції змін до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності». Захід відбувся за підтримки Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ). Серед присутніх: керівництво та фахівці ДРС, експерти Програми USAID, представники органів ліцензування, Ради бізнес-омбудсмена, бізнесу тагромадськість.
«Широка дискусія між представниками органів ліцензування, бізнесу та громадськості дасть можливість підвищити ефективність системи ліцензування та вдосконалити регуляторне середовище», - зазначила директор Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» (ЛЕВ) Тамара Соляник.
Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна розповіла про передумови виникнення потреби внесення змін до законодавства про ліцензування та плани щодо вирішенням проблем у цій сфері.
Щодо більшості спірних питань ліцензування серед бізнес середовища існують протилежні точки зору.Цей діалог із зацікавленими сторонами -бізнесом та органами ліцензування, ми провели на початковій стадії розробки змін до закону. Чекаємо інших пропозицій щодо вдосконалення закону про ліцензування. Далі проведемо оцінку регуляторного впливу всіх альтернатив і лише тоді будемо визначатись з найкращими, шляхом, знову ж таки, консультацій з бізнесом і держорганами. Тільки такий, хоч і не короткий шлях, призведе до ефективного та результативного рішення.
Також Голова ДРС анонсувала створення робочої групи, яка розглядатиме пропозиції, що надійдуть до ДРС та формуватиме фінальні пропозиції щодо змін до ЗУ «Про ліцензування видів господарської діяльності».
Експерт Програми USAID «ЛЕВ» Любомир Чорній представив присутнім системний огляд основних проблем і напрямів вдосконалення системи ліцензування.
Загалом у своїх виступах експерти торкнулись процедурних питань, які виникли в процесі застосування Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності». Також обговорили і можливі зміни щодо переліку видів господарської діяльності, що ліцензуються. Крім того, важливо, що обговорення змін до закону відбувається ще до прийняття рішення, про це неодноразово наголошували учасники обговорення.
Директор департаменту ліцензування та дозвільної системи ДРС Олександр Андрєєв розповів про конкретні напрацювання і пропозиції Державної регуляторної служби та закликав усі зацікавлені сторони подавати пропозиції щодо внесення змін до ЗУ «Про ліцензування видів господарської діяльності».
Отже, пропозиції із зазначенням контактної інформації, можна надіслати на електронні адреси: oandreev@dkrp.gov.ua, dyatel@dkrp.gov.ua, kovalchuk@dkrp.gov.ua.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/iznes-prizyvayut-prinyat-uchastie-v-sovershenstvovanii-zakonodatelstva-o-licenzirovanii.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!