Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Банкірам заборонять брати комісію при сплаті "комуналки"

April 26, 2016

Фракція ВО "Батьківщина" підготувала законопроект про встановлення фіксованих комісійних тарифів за банківськими операціями. Закон має захищати українців від сваволі монополістів.
Коли ми сплачуємо рахунки за комунальні послуги, то водночас платимо і комісійні банку за цю послуги.
Ця сума може становити 10 і більше гривень. При цьому кількість окремих рахунків, які слід оплачувати за окремими платіжками також зросла. Про це потурбувалися комунальні монополісти, знов-таки в інтересах збагачення власних банків. Комісійні платежі стягуються із зарплатних та пенсійних карток, при поповненні карткового рахунку та знятті коштів, при здійсненні покупок. Особливо безсоромно накручуються комісії за зняття кредитних коштів. У певних банках такі комісії складають 6%, що просто не вкладається у рамки здорового глузду.
Схоже, що олігархи замість кредитування реального сектору економіки (промисловості, аграрного комплексу, створення робочих місць, інвестицій у добробут української нації) не знайшли нічого кращого, аніж збільшувати вартість банківських операцій. Роблять вони це, керуючись винятково інтересами збільшення прибутку, задля отримання якого непотрібно жодних додаткових вкладень – сума комісії встановлюється банком на власний розсуд і може сягати більше 10%! Зменшення кількості працюючих банків, що є результатом політики Національного банку, призвело до монополізації платіжних послуг та грабіжницького підвищення їхньої вартості.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/ankiram-zapretyat-brat-komissiyu-pri-oplate-kommunalki.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!