Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Оренда - законодавчі обмеження по-новому

January 26, 2016

Питання оренди землі та діяльності аграрних компаній завжди були важливими в житті як українських громадян, так і економіки в цілому.
У зв'язку з чим не раз піднімалося питання про зміну законодавства у цій сфері.
Так, народний депутат Шинькович А.В. запропонував свій варіант змін у житті аграріїв.
Положеннями законопроекту №3783 від 19.01.2016 року передбачено доповнення до статті 5 Закону України «Про оренду землі». Згідно з нововведенням районна рада може прийняти рішення про встановлення обмеження загального розміру земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які можуть одночасно знаходитися в оренді та / або суборенді у одного орендаря та інших осіб, які ним контролюються відповідно до умов, визначених Законом України «Про захист економічної конкуренції », а саме не більше 35 відсотків усіх земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території району, які можуть бути передані в оренду.
Проектом пропонується також встановити, що рішення про встановлення відповідного обмеження районна рада приймає на строк не менше 3 років, для того щоб цей механізм не використовувався як засіб перерозподілу земельних ділянок між конкуруючими суб'єктами.

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Orenda---zakonodavchi-obmezhennya-po-novomu-13025.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!