Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Анулювання реєстрації платника акцизного податку з реалізації пального: що з Актом інвентаризації?

September 14, 2016

ДФС у листі від 01.09.2016 № 18911/6/99-99-12-03-03-15 нагадала, що виключення платника акцизного податку з реалізації пального з Реєстру платників здійснюється у двох випадках:

  1. якщо відповідна особа подає реєстраційну заяву про анулювання реєстрації у разі припинення діяльності з реалізації пального. Заява надсилається у порядку, встановленому для реєстрації, розглядається контролюючим органом протягом 3 робочих днів після її подання. У такому разі датою анулювання реєстрації платника податку є дата виключення з реєстру платників;
  2. за самостійним рішенням контролюючого органу за основним місцем обліку особи, стосовно якої до ЄДР внесено запис про припинення юридичної особи чи підприємницької діяльності фізособою-підприємцем. Таке рішення контролюючий орган приймає протягом 3 робочих днів після надходження відомостей з ЄДР. У такому разі датою анулювання реєстрації платника податку є дата внесення до ЄДР запису про припинення.

У день виключення з реєстру платників ДФС автоматично формує та надсилає особі, виключеній з реєстру платників, витяг з реєстру платників засобами електронного зв’язку в електронному вигляді.
ПКУ та Порядком заповнення та подання Акта інвентаризації обсягів залишку пального можливість скасування поданого до контролюючого органу Акта не передбачена.
Суб’єкт господарювання може звернутись до контролюючого органу, до якого поданий Акт інвентаризації обсягів залишку пального, з проханням провести перевірку зазначених у ньому даних. Дані акта можуть бути перевірені контролюючим органом протягом шести календарних місяців із дня його подання.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Annulirovanie-registracii-platelshhika-akciznogo-naloga-s-realizacii-goryuchego-chto-s-Aktom-inventarizacii

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!