Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

“Єдине вікно” готове до обслуговування підприємств

August 11, 2016

Система «Єдине вікно», яку запровадила Державна фіскальна служба на митницях 1 серпня, готова до обслуговування підприємств.
Ще до 1 серпня IT-експерти завершили розробку необхідного програмного забезпечення та запустили його. Також було проведено ознайомлення адміністраторів суміжних служб з особливостями роботи системи. Надано логіни і паролі адміністраторам цих служб і вони мають повний доступ до системи.
Система «Єдине вікно» є одним з найефективніших інструментів спрощення митних процедур під час імпортно-експортних операцій і транзиту. Вона повністю автоматизована, дозволяє подавати документи один раз в одне місце та мінімізує контакти з держслужбовцями.
“Єдине вікно”  – система, яка передбачає створення єдиної електронної бази даних, яка дає змогу різним службам контролю та митницям в автоматичному режимі обмінюватися інформацією про вантаж, який проходить через кордон України, і про результати його державного контролю.
“Єдине вікно” суттєво прискорює зовнішньоекономічні операції. Тепер контролюючі органи за чотири години повинні будуть прийняти рішення щодо здійснення відповідного виду контролю. Якщо рішення впродовж цього часу знайдене не буде, тоді застосовується принцип “мовчазної згоди”. Тобто система автоматично вважає, що відповідний контроль пройдений.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Edinoe-okno-gotovo-k-obsluzhivaniyu-predpriyatij.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!