Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Алгоритм заповнення таблиці 2 додатку 3 до декларації з ПДВ

January 20, 2017

При заповненні рядка 20.2 декларації з ПДВ обов’язковим є подання додатку 3 «Розрахунок суми бюджетного відшкодування» (Д3) до декларації.
При цьому в таблиці 2 додатка 3 здійснюється розшифровка сум податку, фактично сплачених у попередніх та звітному (податкових) періодах постачальникам товарів/послуг або до Державного бюджету України.
У графі 2 зазначається індивідуальний податковий номер (далі – ІПН) платника податку – постачальника (без його назви).
При формуванні від’ємного значення за рахунок:
- ввезення товарів на митну територію України в зазначеній графі зазначається власний ІПН;
- отримання від нерезидента послуг, місце постачання яких визначено на митній території України – умовний ІПН «500000000000».
Показники від’ємного значення (графи 3-6) заповнюються в хронологічному порядку їх виникнення, починаючи зі звітного періоду, який є найближчим до дати подання декларації (найновіший звітний період) та закінчуючи найбільш давнім звітним періодом.
В графах 3-4 вказується звітний (податковий період) у якому виникло від’ємне значення у форматі: дві цифри місяця (графа 3) та чотири цифри року (графа 4).
В графі 5 зазначається вся сума від’ємного значення ПДВ, сформована від постачальника, зазначеного у графі 2 у звітному періоді, зазначеному в графах 3-4.
В графі 6 відображається сума із графи 5, яка фактично сплачена у попередніх та звітному (податкових) періодах постачальнику товарів/послуг або до Державного бюджету України.
Значення рядка «Усього» графи 6 таблиці 2 додатку 3 до декларації з ПДВ дорівнює значенню рядка 2 графи 3 таблиці 1 додатку 3 до декларації з ПДВ.

(підкатегорії 101.20 "ЗІР").

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Algoritm-zapolneniya-tablicy-2-prilozheniya-3-k-deklaracii-po-NDS.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!