Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Алгоритм заповнення додатку 6 та розділ Д декларації акцизного податку

January 19, 2017

При заповненні заголовної частини додатку 6 деларації з акцизного податку у значенні розділ зазначається літера – «Д» (податкові зобов’язання з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів) та відповідно вказується код операції «Д1.1» («Д.1. n», де коефіцієнт n - дорівнює кількості додатків, поданих до Декларації).
З метою правильного розподілення сум акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизних товарів між місцевими бюджетами розділ Д (код операції Д1.1) та додаток 6 до Декларації пов’язані з кодами адміністративних одиниць відповідно до Класифікатора об’єктів адміністративно-територіального устрою України (далі – КОАТУУ).
Таким чином, Декларація зазначеними вище платниками акцизного податку подається до контролюючого органу, що обслуговує адміністративно-територіальну одиницю (за кодом КОАТУУ), на якій розташовано пункт продажу підакцизних товарів.
Розділ Д Декларації заповнюється на підставі Додатку 6 відповідно до вимог п. 7 розд. IV Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку, при цьому:
1) у рядках Д1.1 - Д1.n у першій колонці зазначаються коди розділу та операцій з роздрібної торгівлі підакцизними товарами, оподаткування яких передбачено розділом VI ПКУ.
Коефіцієнт n - кількість рядків розділу Д, що має дорівнювати кількості додатків, поданих до Декларації. Наприклад, якщо додатків 6, n = 5, тобто останній рядок буде Д1.5;
2) у рядках Д1.1 - Д1.n у другій графі зазначається код КОАТУУ відповідного місця здійснення роздрібної торгівлі підакцизними товарами;
3) у рядках Д1.1 - Д1.n у третій графі зазначається код показника додатка, що використовується для обчислення суми акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів;
4) у рядках Д1.1 - Д1.n у четвертій графі зазначаються податкові зобов’язання з акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами, розраховані окремо за кожним кодом за КОАТУУ, обчислені за формою згідно з додатком 6 до Декларації (рядок «Усього за розділами I і II» додатка 6).

(підкатегорія 116.07 “ЗІР”).

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Algoritm-zapolneniya-prilozheniya-6-i-razdel-D-deklaracii-akciznogo-naloga.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!