Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Алгоритм заповнення форми № 1-інновація (річна)

January 12, 2017

ДФС у роз'ясненні від 10.12.2015 р. N 17.4-12/24 розкрила питання щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-інновація (річна) "Обстеження інноваційної діяльності промислового підприємства".
Ці Роз’яснення містять інформацію щодо показників форми державного статистичного спостереження N 1-інновація (річна) "Обстеження інноваційної діяльності промислового підприємства" (далі - форма).
Показники форми включають дані за рік.
Значення показників мають формат представлення у цілих числах (таблиця 2.1. і розділ 3) та з одним десятковим знаком (після коми) (розділ 1 і таблиця 2.2).
Показники форми ґрунтуються на даних документів первинного обліку:
- регістрів бухгалтерського обліку;
- Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов’язань і господарських операцій підприємств і організацій,
- Інструкції про застосування Плану рахунків, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 30 листопада 1999 року № 291;
- міжнародних стандартів бухгалтерського обліку й фінансової звітності;
- первинних документів, необхідних для складання показників щодо впровадження інноваційних видів продукції та процесів, придбання нових технологій: план заходів з упровадження інноваційного продукту/процесу, акт введення інноваційного продукту/процесу у виробництво, договір на виконання/придбання науково-дослідної розробки, договір щодо розпоряджання майновими правами інтелектуальної власності, угода на придбання/передання технології тощо.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Algoritm-zapolneniya-formy---1-innovaciya-godovaya.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!