Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Активи неплатоспроможних банків реалізовуватимуть з використанням ProZorro

June 29, 2016

24 червня, відбулося підписання Меморандуму щодо намірів співпраці у побудові в Україні прозорої та ефективної системи реалізації активів неплатоспроможних банків та банків, що ліквідуються.
Підписаний Меморандум відкриває шлях до важливих змін у системі реалізації активів банків, що знаходяться в управлінні Фонду гарантування. Результатами співпраці має стати створення та впровадження нової електронної Системи торгів, які здійснюватимуться за стандартами і принципами, що лежать в основі системи електронних публічних закупівель ProZorro.

Команда, яка займалася розробкою і впровадженням ProZorro, буде брати безпосередню участь у створенні нової системи.
У результаті – будуть створені єдині правила роботи організаторів торгів. За рахунок спрощення доступу бірж та всіх зацікавлених інвесторів до інформації про виставлені на продаж активи, підвищиться конкуренція. У свою чергу це сприятиме збільшенню надходжень від продажу, що дозволить Фонду гарантування повернути державі кошти, запозичені для виплати відшкодування вкладникам, та у більш повній мірі задовольнити вимоги кредиторів неплатоспроможних банків. Крім того, буде забезпечено повноцінний відкритий доступ громадськості до інформації про результати торгів з реалізації активів.

Докладніше дивись за посиланням: http://www.bank.gov.ua/

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Aktivy-neplatezhesposobnyx-bankov-budut-realizovyvat-s-ispolzovaniem-ProZorro

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!