Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Електронний сервіс допоможе перевірити чи зареєстрований в органах ДФС касовий апарат

September 12, 2016

На офіційному порталі ДФСУ діє електронний сервіс, за допомогою якого громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість отримати інформацію, чи зареєстрований конкретний реєстратор розрахункових операцій (РРО) в органах ДФС. 
Тобто, за отриманим фіскальним чеком можливо перевірити чи зареєстрований в органах ДФС касовий апарат, на якому продавцем товарів або послуг був роздрукований цей фіскальний чек.
Суб’єкт господарювання може отримати дані щодо фіскальних номерів РРО, найменування суб’єкта господарювання (прізвища, імені, по батькові), дату реєстрації, номер останньої книги обліку розрахункових операцій (КОРО), зареєстрованої на такий РРО та дати її реєстрації тощо.
Слід знати, користувач сервісу також може отримати інформацію щодо фіскальних номерів РРО та КОРО, реєстрацію яких скасовано за заявою суб’єкта господарювання або з ініціативи органів ДФС.
Кожен бажаючий може скористатися електронним сервісом на офіційному порталі ДФС (www.sfs.gov.ua) у розділі «Інформація з реєстрів» у рубриках: «Інформація про РРО»  (https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/public/reestr.jspx?redirect=pub_doc) та «Інформація про книги ОРО» (https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/public/reestr.jspx)

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Elektronnyj-servis-pomozhet-proverit-zaregistrirovan-li-v-organax-GFS-kassovyj-apparat.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!