Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Електронний документ має містити цифровий підпис

March 15, 2016

Лист ГУ ДФС у Рівненській області від 09.03.2016 № 573/10/17-00-15-02-10
Податківці повідомили, що перевізний документ — це розрахунковий документ установленої форми, оформлений на відповідному бланку чи сформований в електронному вигляді, що засвідчує укладення договору між залізницею і пасажиром (вантажовласником) на перевезення вантажу, вантажобагажу, багажу. Він видається пасажиру (відправнику, одержувачу багажу, вантажобагажу, вантажу) після оплати вартості цієї послуги.
Для оформлення перевезення вантажів у внутрішньому сполученні використовується накладна внутрішнього сполучення. Вона може оформлятися і надаватися в електронному вигляді (із накладенням електронного цифрового підпису).
Електронний цифровий підпис призначений для забезпечення діяльності фізичних та юридичних осіб, яка здійснюється з використанням електронних документів. Його використовують для ідентифікації підписувача та підтвердження цілісності даних в електронній формі.
Отже, документ в електронному вигляді повинен бути підтверджений електронним цифровим підписом, накладеним відповідно до законодавства про електронні документи та електронний документообіг.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Elektronnyj-dokument-dolzhen-soderzhat-cifrovuyu-podpis.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!