Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Електронна акцизна марка в Україні запрацює в 2017 році

July 27, 2016

Автоматизована система контролю за обігом алкогольних напоїв і тютюнових виробів "Електронна акцизна марка" запрацює в Україні в 2017 році.
Нова система дозволить створити ефективний комплексний контроль за рухом підакцизних товарів, який на сьогоднішній день відсутній.
Разом з Концепцією (Концепція створення та впровадження автоматизованої системи контролю за обігом алкогольних напоїв і тютюнових виробів) також схвалений план її впровадження, який передбачає її реалізацію в кілька етапів, і перший з них - це зміни до Податкового кодексу. Тут буде чітко виписаний механізм контролю за рухом підакцизних товарів, зокрема, і щодо тютюнових виробів.
Для контролю за переміщенням товару буде використовуватися електронна акцизна накладна. Вона фактично замінить товаротранспортну, тому додаткового навантаження на бізнес не очікується.
Крім того, за словами чиновника, автоматизована система дозволить забезпечити облік і контроль за сплатою 5% акцизного податку з роздрібних продажів.
6 липня Кабінет міністрів України за пропозицією Міністерства фінансів схвалив Концепцію створення і впровадження автоматизованої системи контролю за обігом алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Elektronnaya-akciznaya-marka-v-Ukraine-zarabotaet-v-2017-godu

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!