Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Адвокатське об’єднання: особливості оподаткування

August 4, 2016

ДФС у листі від 19.07.16 р. № 7565/Ф/99-99-15-02-02-14 розглянула питання щодо оподаткування діяльності адвокатських об’єднань, внесення їх до Реєстру неприбутківців та реєстрації платником ПДВ.
Щодо внесення в Реєстр неприбутківців адвокатського об’єднання податківці зауважили, що рішення щодо внесення (відмову у внесенні) до Реєстру неприбуткових організацій та установ контролюючі органи можуть винести тільки після детального вивчення установчих документів конкретного платника.
Адвокатське об’єднання має право за добровільним рішенням зареєструватись як платник ПДВ шляхом подання до контролюючого органу реєстраційної заяви платника ПДВ за формою № 1-ПДВ не пізніше ніж за 20 календарних днів до початку податкового періоду, з якого така особа вважатиметься платником ПДВ.
Щодо розподілу отриманих доходів (прибутків) або іх частини у вигляді гонорару, виплаченого адвокату (члену адвокатського об’єднання), податківці повідомили наступне. Адвокатське об’єднання, у яких дохід або їх частина розподіляється серед засновників (учасників), членів такого об’єднання, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб, не можуть набувати статусу неприбуткової організації.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Advokatskoe-obedinenie-osobennosti-nalogooblozheniya.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!