Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Ефективне управління фінансами агрокомпаній - в центрі уваги III щорічної Аграрної фінансової конференції

September 18, 2017

22 вересня 2017 року компанія «ПроАгро» проводить III Аграрну фінансову конференцію. Програма заходу буде актуальною і насиченою. Якщо Ви ще не визначилися, йти на конференцію чи ні, то наведені нижче аргументи допоможуть прийняти позитивне рішення.
Гордість майбутньої конференції - спікери! Авторитетні фахівці-практики з відомих українських агрохолдингів дадуть аналіз ринкової ситуації і поділяться прогнозами. Доповіді будуть присвячені врегулюванню боргових зобов'язань, використанню сучасних фінансових інструментів, застосуванню бізнес-аналізу для ефективного управління фінансами агрохолдингів та іншим темам.
Атмосфера конференцій сприяє активному спілкуванню: після кожного виступу гості мають можливість задати питання, поділитися думками, залучити до обговорення колег і разом шукати оптимальні рішення складних проблем. Досконально вивчити питання і знайти шляхи її розв'язання допоможуть професійні тренінги. 23 вересня досвідчені бізнес-тренери проведуть практичні тренінги, що стосуються фінансових аспектів тем «Управління змінами» та «Шахрайство в компанії».
«ПроАгро» намагається залучати до проведення конференцій представників держорганів, які можуть роз'яснити питання, що цікавлять аграріїв, і врахувати їх побажання. Керівник одного з управлінь ДФС України розповість про виникаючі при реєстрації податкових накладних складнощі та шляхи їх врегулювання. Діалог фінансистів і держчиновників - можливість почути один одного і знайти компромісне рішення існуючих розбіжностей.
На конференцію з'їдуться фінансові фахівці аграрного сектора з усієї України, професійний форум - це прекрасний шанс поспілкуватися з колегами, встановити ділові контакти, знайти нових партнерів та презентувати себе та свою компанію учасникам конференції.
Встигніть насолодитися останніми теплими днями в прекрасній компанії в чудових локаціях Київського Гольф Центру з видом на Дніпро! Як завжди, організатори порадують виставкою сучасного українського живопису і живим музичним супроводом кава-пауз.
Чекаємо Вас 22 -23 вересня 2017 року на III щорічній Аграрній фінансовій конференції та професійних тренінгах!

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!