Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

2 березня набуває чинності Закон з розгляду справ про видворення іноземців

March 2, 2016

Місцевим загальним судам як адмінсудів підсудні адміністративні справи щодо затримання з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення іноземців та осіб без громадянства, що підлягають примусовому видворенню з України.
Це передбачено Законом "Про внесення змін до КАСУ (щодо негайного розгляду судами позовів про примусове видворення або по затриманню з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення іноземців та осіб без громадянства або забезпечення передачі іноземців та осіб без громадянства відповідно до міжнародних договорами про реадмісію)", який 1 березня опубліковано в газеті" Голос України ".
Також цей Закон передбачає, що місцевим загальним судам як адміністративним підсудні також адмінсправи по:
- примусового повернення в країну походження або третю країну;
- примусовому видворенню іноземців та осіб без громадянства з України;
- затримання з метою ідентифікації та забезпечення передачі іноземців та осіб без громадянства відповідно до міжнародних договорів про реадмісію.
Зауважимо, зараз місцеві загальні суди розглядають справи про примусове повернення в країну походження і примусове видворення іноземців та осіб без громадянства за межі території України.
Відповідні адміністративні справи розглядаються судом у п'ятиденний строк з дня надходження позовної заяви, крім справ про затримання, які суд розглядає невідкладно, але не пізніше триденного строку з дня надходження позовної заяви.
Крім того, відповідно до Закону суд може звернути до негайного виконання постанову про примусове видворення іноземця чи особи без громадянства з України та про затримання з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення таких осіб.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/2-marta-vstupaet-v-silu-Zakon-po-rassmotreniyu-del-o-vydvorenii-inostrancev.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!