Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Водіїв планують штрафувати навіть за незначне перевищення швидкості

March 29, 2016

Верховна Рада зареєструвала законопроект № 4275 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення системи управління у сфері організації та безпеки дорожнього руху".
Проектом запропоновано створення окремого органу, який відповідатиме за координацію діяльності центральних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у сфері дорожнього руху та його безпеки.
Шляхом внесення змін у ст. 3 Закону України «Про дорожній рух» проектом визначено основні засади діяльності такого органу, його структуру, місце у системі виконавчих органів влади,  джерела фінансування та ін.
Запропоновано доповнити Закон України «Про дорожній рух» новою статтею 52-4, в якій визначити основні повноваження Національного агентства з питань організації та безпеки дорожнього руху.
Окрім цього, пропонується обмежити максимально допустиме перевищення швидкості з якого наступає адміністративна відповідальність з 20 кілометрів до 5 кілометрів.
У пункті 3 перехідних положень до законопроекту з метою оптимізації повноважень у сфері безпеки дорожнього руху запропоновано передати до Національного агентства з питань організації та безпеки дорожнього руху повноваження окремих структур Міністерства інфраструктури України,  Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства охорони здоров’ я України.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Voditelej-planiruyut-shtrafovat-dazhe-za-neznachitelnoe-prevyshenie-skorosti.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!