Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Впровадження механізму енергосервісу у бюджетній сфері

January 16, 2016

Із 2016 року для оплати бюджетних зобов’язань за енергосервісним договором  вводиться новий код економічної класифікації видатків бюджету — 2276 «Оплата енергосервісу».
Про це йдеться у наказі Мінфіну від 06.11.2015 р. № 996 «Про внесення зміни до економічної класифікації видатків бюджету», який набрав чинності 1 січня 2016 р.
«Крок за кроком в країні створюється уся необхідна правова база для повноцінного запровадження механізму енергосервісу в бюджетній сфері. Минулого року прийнято два Закони України щодо ЕСКО-механізму, затверджено примірний енергосервісний договір. На часі – приведення наказів Мінфіну у відповідність із новими Законами», — зазначив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.
За його словами, відтепер бюджетні установи зможуть формувати видатки із врахуванням витрат за укладеними енергосервісними договорами.
Впровадження енергосервісу дозволить термомодернізувати бюджетні установи, не витрачаючи при цьому бюджетні кошти на інвестиції, та отримати економію енергоресурсів.

Довідка
Примірний енергосервісний договір затверджено постановою Уряду від 21.10.2015 р. № 845 «Про затвердження Примірного енергосервісного договору » .

Прес-служба Держенергоефективності

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Vprovadzhennya-mexanizmu-energoservisu-u-byudzhetnij-sferi-12774.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!