Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Термін для взяття на податковий облік скорочено

April 23, 2015

Парламент ухвалив Закон України «Про внесення змін до статті 69 Податкового кодексу України щодо спрощення умов ведення бізнесу» (базовий законопроект від 16.03.15 р. № 2381).
Законодавчим актом запроваджується принцип мовчазної згоди у сфері оподаткування, зокрема, в частині повідомлення про взяття контролюючими органами рахунків платників податків на облік, який здійснюється у режимі реального часу.
Законом установлено, що контролюючий орган після отримання від банку або фінансової установи повідомлення про відкриття рахунка зобов’язаний у режимі реального часу взяти рахунок на облік або надіслати повідомлення про відмову у взятті контролюючим органом такого рахунка на облік із зазначенням підстав, а також розмістити в одноденний термін зазначені повідомлення на своєму офіційному веб-сайті.
Датою початку видаткових операцій за рахунком платника податків у банках та інших фінансових установах буде визначатися дата (із зазначенням часу) повідомлення банком або іншою фінансовою установою контролюючого органу про відкриття рахунка.
Законом також скорочено з 3 до 1 робочого дня після надходження реєстраційної заяви до контролюючого органу строк внесення до реєстру платників ПДВ запису про реєстрацію особи як платника цього податку. У разі підписання Закону Президентом України він набере чинності з дня, наступного за днем офіційного опублікування.

Джерело: http://uteka.ua/

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!