Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Переміщення готівкової інвалюти фізособами через митний кордон спрощено

March 23, 2017

По-перше, Нацбанк розширив перелік документів, які фізособи-резиденти мають надавати при митному декларуванні готівкової іноземної валюти, що перевищує 10 000 євро в еквіваленті. Відтепер для підтвердження джерел походження валютної готівки можна надавати не лише документи, що підтверджують зняття готівки з рахунків у банках (фінансових установах), а також квитанції про здійснення валютно-обмінної операції з цією готівкою, якщо така операція мала місце.
По-друге, працівникам дипломатичної служби України, які повертаються в Україну після завершення довгострокового закордонного відрядження, дозволено ввозити в Україну готівкову іноземну валюту, у сумі, що перевищує 10 000 євро в еквіваленті, на підставі довідки відповідної дипломатичної установи.
По-третє, утричі збільшено строк дії підтвердних документів, необхідних для митного декларування готівкової іноземної валюти (про зняття готівки з рахунків та довідки закордонної дипломатичної установи України) – з 30 до 90 календарних днів.

Постанова Правління НБУ від 21.03.17 р. № 24 набула чинності з 23.03.17 р. («Офіційне інтернет-представництво НБУ від 22.03.17 р.).

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Uproshhen-poryadok-peremeshheniya-nalichnoj-invalyuty-fizlicami-cherez-tamozhennuyu-granicu-Ukrainy.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!