Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Міграційна служба запустила пілотний проект з організації онлайн-черги

February 7, 2016

4 лютого 2016 року на офіційному веб-сайті Державної міграційної служби України започатковано новий сервіс – онлайн-черга до підрозділів. Послуга працює в тестовому режимі та доступна лише для отримання двох послуг – оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України у формі картки (для осіб, які досягли 16-річного віку та оформлюють паспорт вперше).
Такий пілотний проект запущено у Дніпровському районному відділі ДМС у місті Києві, але найближчим часом кількість таких відділів у м. Києві збільшуватиметься.
Наявність електронної черги удосконалить процес прийому громадян у підрозділах, зробить його більш прозорим та більш зручним, а також буде вдосконалюватися організація роботи підрозділів.
Сьогодні є три варіанти, як потрапити на прийом за електронною чергою: записатися он-лайн (доступно на найближчі два тижні), записатися безпосередньо у підрозділі (доступно на найближчий місяць) або ж отримати талон до поточної черги (на найближчий доступний час протягом дня).
У ході тестування електронна система буде удосконалюватися з урахуванням побажань громадян, після чого запровадження електронної черги буде започатковано у всіх підрозділах на території України.
Сервіс доступний за посиланням: http://dmsu.gov.ua/online

Джерело: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=248807649&cat_id=244277212.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!