Військовим надано можливість приватизувати житло на території АР Крим та Севастополя
![](/assets/files/2014/09/16/post_preview_59fa3cf1b19d31410873127675.jpg)
Затверджено Порядок приватизації військовослужбовцями військових формувань та правоохоронних органів України житлових приміщень, розташованих на території АР Крим та м. Севастополя.
Порядок стосується військових, що проходили службу на цій території, і продовжують її проходити в інших регіонах України, або звільнених у 2014 році за власним бажанням після прибуття з тимчасово окупованої території, а також членів їх сімей.
Приватизувати можна житлові приміщення для постійного проживання, відомчі житлові приміщення, службові житлові приміщення та житлові приміщення у гуртожитках, розташованих на території АР Крим та м.Севастополя, які були отримані військовослужбовцями та членами їх сімей в установленому порядку і в яких вони проживали станом на 1 січня 2014 року.
Для приватизації житлових приміщень до квартирно-експлуатаційний органу Міноборони або відповідного правоохоронного органу подається заява, а також копії документів визначених цим Порядком. Заява підписується військовослужбовцям і всіма повнолітніми членами його сім`ї, які постійно проживають в житловому приміщенні, з обов`язковим визначенням уповноваженого власника житлового приміщення.
Оформлення документів на право власності на житлові приміщення проводиться органами приватизації за місцем проходження служби воєнного або за місцем його звільнення в межах їх повноважень. Ці органи не мають права відмовляти військовослужбовцям або членам їх сімей у приватизації житлового приміщення, крім випадків, передбачених законом.
Постанова КМУ від 10.09.14 р. № 424 набула чинності з 13.09.14 р («Урядовий кур`єр» від 13.09.14 р № 168).