Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Запрошуємо на вебінар: «Інвентаризація & РРО/ПРРО: використання, особливості, відповідальність»

October 16, 2023

Організатори: KBS. Облік бюджетної установи; Uteka, ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб», Група компаній «Баланс», редакція видання «Баланс-Бюджет».

Дата: 19.10.23 г.
Час: з 10:30 до 14:00.

Питання до розгляду:

10:30–12:00. Інвентаризація у розпалі! Розставляємо акценти
Особливості проведення річної інвентаризації з огляду на вплив воєнних дій, операції з ліквідації та списання знищеного майна, що можна залишити на балансі, податкові наслідки
Ірина ГУБІНА, незалежний консультант з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, автор численних публікацій у бухгалтерській пресі. Досвід активної лекторської діяльності по всій Україні – з 2003 року. Професійні сертифікати – CAP, АССА DipIFRrus.

● Головні інвентаризаційні правила – згадуємо головні алгоритми, оновлюємо інструкції, вирішуємо організаційні питання, створюємо інвентаризаційні комісії.
● Інвентаризація в умовах воєнного часу: які особливості слід узяти до уваги, що робити із проведенням інвентаризації в місцях/на територіях воєнних дій, які вимоги для підтвердження даних обліку.
● Знищення та втрати активів: коли треба проводити списання, чим воно має бути підтверджене (у т. ч. за умови відсутності інформації щодо окупованих територій і територій воєнних дій).
● Благодійні отримання та передання – чи правильно все було відображено в обліку? Перевіряємо, коригуємо.
● Перевірка розрахунків, інвентаризація резервів та заборгованостей.
● Урегулювання інших інвентаризаційних різниць: документальні вимоги.
● Облікові та податкові наслідки інвентаризації: коли доречно керуватися «воєнними» пільгами та як їх підтвердити. Загальні облікові підходи до відображення інвентаризаційних різниць.

12:00–12:30. Облік необоротних активів і товарно-матеріальних цінностей. Відображення інвентаризації у програмному продукті «Облік бюджетної установи»
Людмила Костюк, ведущий специалист ООО «Комплексные бюджетные системы».

12:30–14:00. Розрахунки та використання РРО/ПРРО і терміналів: акценти безштрафної роботи після 1 жовтня 2023 року
Ірина ГУБІНА, незалежний консультант з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, автор численних публікацій у бухгалтерській пресі. Досвід активної лекторської діяльності по всій Україні – з 2003 року. Професійні сертифікати – CAP, АССА DipIFRrus.

● Обов’язковість використання РРО/ ПРРО VS відповідальність: з 1 серпня 2023 року, 1 жовтня 2023 року чи з… 1 січня 2022 року? Розбираємося в деталях!
● РРО/ПРРО-зобов’язані: хто вони? Згадуємо головні алгоритми та правила щодо застосування РРО/ПРРО. Як визначити розрахункові операції і як довести податківцям, що операція не є розрахунковою?
● А раптом усе ж таки можна без нього?!. Коли законно можна приймати готівки та оплату карткою без РРО /ПРРО: обираємо підходящий варіант (оплата через касу банку, ПТКС, QR-код тощо).
● Платіжний термінал: коли та кому необхідно мати, чи замінює РРО/ПРРО застосування платіжного терміналу, особливості технічного поєднання з РРО та ПРРО, які впливають на застосування відповідальності за Законом про РРО.
● Відповідальність щодо приймання безготівкових платежів: кому та які штрафи загрожують, що змінилося через Закон про платіжні послуги.
● Невикористання РРО/ПРРО до та під час воєнного стану: чи будуть податківці штрафувати? Що саме підкоригував законодавець у нормах щодо воєнної відповідальності. Які штрафи та за які порушення можуть застосувати: визначаємо зону ризику.
● Головні акценти роботи з РРО/ПРРО:
– програмування назви товарів. Кому очікувати спрощену форму чеку РРО;
– проведення знижок, передоплат, повернення грошей та виправлення помилок;
– як надавати чек РРО/ПРРО покупцю: аналіз популярних помилок та практик.


Участь безкоштовна за умови реєстрації за посиланням:

⤷ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ⤶

Вартість вебінару – БЕЗКОШТОВНО!

До зустрічі на вебінарі!

Важливо!

З технічних причин посилання на онлайн-семінар не надсилаються на адреси електронної пошти в домені UKR.NET. Прохання вказувати поштові адреси в інших доменах (інакше Ви не зможете отримати доступ до онлайн-семінару).

Під час реєстрації потрібно вірно зазначити наступне:
• заповнювати форму реєстрації ВИКЛЮЧНО українською мовою!
• ПІБ, адже глядачам вебінару буде надано Свідоцтво щодо підвищення кваліфікації шляхом участі у вебінарі, загальним обсягом 5 академічних годин;
• електронну адресу - саме на неї прийде посилання на вхід до вебінару.
Додаткові питання Ви можете надсилати на електронну пошту.
Організатори залишають за собою право перевіряти достовірність інформації зазначеної в заявках.

Нагадуємо про передплату на 2023 рік.
Деталі за телефонами:
(056) 370-44-25;
(067) 544-19-29.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!