Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Запрошуємо на вебінар: "Зміни з 1 липня в адмініструванні акцизу з реалізації пального та ліцензування його зберігання"

15 травня 2019 р.

Як відомо, з 1 липня набувають чинності зміни до Податкового кодексу в частині акцизного податку та Закону «Про державне регулювання виробництва та обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», який регулюватиме також і порядок отримання ліцензій на зберігання пального.
Як поки що часто трапляється в нашій країні, зміни заплановано, але як бути суб’єктам господарювання, зокрема сільгосптоваровиробникам, для того щоб бути готовими до таких змін та завчасно провести всі необхідні дії, подбати про необхідні документи та провести можливі зміни для уникнення негативних наслідків – про це мало що відомо, офіційних роз’яснень або мало, або вони взагалі відсутні.
Про ці та інші питання ви дізнаєтеся на вебінарі, організованому виданням «БАЛАНС-АГРО», від генерального партнера Центру професійних бухгалтерів Володимира Метелиці.
Лектор: Володимир Михайлович МЕТЕЛИЦЯ, генеральний партнер Центру професійних бухгалтерів, д. е. н., с. н. с., САР, DipTax, DipIFRS.
Час: 15:00

До зустрічі на вебінарі!

⤷ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ⤶

Вартість вебінару – 210 грн.

Для передплатників ВКК «Баланс-Клуб» БЕЗКОШТОВНО!

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!