Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

У Києві відбувся Форум із трансфертного ціноутворення та міжнародного податкового планування

May 29, 2018

23 травня 2018 року відбулася важлива подія для платників податків, які потрапили під законодавство трансфертного ціноутворення, – IV Міжнародний форум «Трансфертне ціноутворення та міжнародне податкове планування – 2018», де понад 150 учасників зібрались, щоб обговорити проблемні питання законодавства.
Організаторами форуму виступили EUCON МПЦ, Міжнародна аудиторська спілка та Школа трансфертного ціноутворення.

У рамках першої панельної дискусії спікери поділились своїм баченням щодо впливу міжнародних податкових трендів на податкову систему України. Іван Міклош – Голова стратегічної групи радників Прем’єр-міністра України зазначив про високий потенціал можливостей України для швидкого економічного зростання, але для цього потрібна узгоджена позиція парламенту та уряду. Наталія Рубан – директор департаменту аудиту Державної фіскальної служби України повідомила про впровадження автоматизації всіх процесів, що дозволить виключити людський фактор. Зокрема, Грігол Катамадзе – президент Асоціації платників податків України назвав великим прогресом для України відкритість ДФС.

Про законодавчі ініціативи та зміни розповіли Тетяна Острікова – народний депутат України та Євген Козлов – радник міністра фінансів України. Лариса Врублевська, керівник практики трансфертного ціноутворення EUCON МПЦ, розповіла, що у випадках господарських операцій між нерезидентом і його постійним представництвом в Україні, коли фінансування діяльності представництв може визнаватись контрольованою операцією, варто бути готовим до того, що постійним представництвам доведеться підтверджувати такі операції як послуги, що надаються нерезидентом.

Євген Степанюк – начальник Управління реформування фінансового сектору Департаменту стратегії та реформування НБУ розповів про вплив валютної лібералізації на зовнішньоекономічну діяльність та процеси інвестування. Анна Хабло – Головний державний інспектор Управління митної вартості Департаменту адміністрування митних платежів ДФС України зазначила, що факт подання документації із ТЦУ не є підставою для зміни митної вартості. Ярослав Романчук, адвокат, керуючий партнер EUCON МПЦ, поділився баченням про план BEPS у контексті запровадження прозорого податкового планування та розповів про положення документа, які Україна зобов'язана імплементувати.
Податковий контроль у сфері трансфертного ціноутворення обговорили під час четвертої сесії. Зокрема, Микола Мішин – начальник відділу перевірок трансфертного ціноутворення Департаменту податкового та митного аудиту ДФС України розповів про основні категорії спорів під час проведення перевірок.
У рамках п’ятої сесії були розглянуті практичні кейси із трансфертного ціноутворення, про які розповіли експерти із ТЦУ EUCON МПЦ. 

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!