Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Переможці XI Всеукраїнського конкурсу «Кращий бухгалтер України»

November 24, 2023

24 листопада 2023 року завершився всеукраїнський конкурс "Кращий бухгалтер України", проведений у рамках заходів зі зміцнення фахових стандартів у бухгалтерській сфері. Подія, організована Громадською організацією «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» за підтримки генеральних партнерів Громадської організації «Спілка Автоматизаторів Бізнесу» та Групи компаній «Баланс», привернула увагу найкращих фахівців України в галузі бухгалтерського обліку.

Конкурс складався з трьох етапів, кожен з яких вимагав від учасників високого рівня знань та професіоналізму. Перші два етапи включали в себе інтенсивне тестування, спрямоване на оцінювання знань учасників у сфері бухгалтерського обліку, податкового законодавства та фінансового аналізу. Третій етап став справжнім випробуванням для учасників, адже вони мали написати есе на актуальну тему «Як зменшити обсяг роботи, що звалився на мене? Як знизити робоче навантаження на всіх працівників фінансової служби?». Це дало змогу не лише продемонструвати свої знання, але й виявити творчий підхід та здатність до аналітичного мислення.

За результатами конкурсу команда жюрі, до складу якої входили провідні експерти галузі, обрала топ 10 переможців. Ці фахівці виявилися не лише глибоко обізнаними в тонкощах бухгалтерського обліку, але й продемонстрували виняткові аналітичні здібності та креативність.

Переможці конкурсу отримають дипломи та подарунки від наших партнерів, а також зможуть скористатися цим успіхом для подальшого розвитку своєї професійної кар'єри.

Аполлон Позов, голова ради Всеукраїнського бухгалтерського клубу, прокоментував: "Конкурс не лише відкриває нові горизонти для професійного росту, але й сприяє підвищенню стандартів у сфері бухгалтерського обліку в Україні".

Конкурс "Кращий бухгалтер України" - це нові можливості для професійного спілкування, обміну досвідом та розвитку галузі національного бухгалтерського обліку.

Зустрічайте переможців щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий бухгалтер України»:

  • Андрієнко Валентина
  • Борових Айна
  • Маркіна Вікторія
  • Неподоба Людмила
  • Омелян Наталя
  • Сердюк Марина
  • Шевченко Ольга
  • Школова Людмила
  • Щомак Мар’яна
  • Яковлєва Юлія

Від імені всіх українських бухгалтерів, членів журі вітаємо фіналістів із почесним званням «Кращий бухгалтер України – 2023». 

Прийміть найщиріші вітання з перемогою та приєднанням до «Вищої ліги» професійних бухгалтерів Всеукраїнського бухгалтерського клубу. 

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!