Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Круглий стіл на 9-му агрофорумі: обмінюємось досвідом та розв’язуємо проблеми спільними зусиллями

18 жовтня 2021 р.

28 вересня 2021 року в рамках 9-го форуму бухгалтерів сільськогосподарської галузі України (м. Одеса) відбувся круглий стіл за участю всіх учасників та гостей Форуму. Зустріч стала продуктивним майданчиком для обміну думками, пропозиціями та відкритого спілкування з представниками громадських організацій, експертами та колегами з різних галузей та регіонів.

Від організаторів у його роботі взяли участь голова Ради ГО «Всеукраїнський бухгалтерський клуб», генеральний директор групи компаній «Баланс» Аполлон Позов, шеф-редактор видань Баланс, Баланс-Агро, Бібліотека Баланс та електронного порталу Uteka.ua Олена Ткаченко, головний редактор видання «БАЛАНС-АГРО» Світлана Стадник та головний редактор Uteka Агро Вікторія Станкевич.

Метою заходу було обговорення питань бухгалтерського та податкового обліку, які хвилюють головних бухгалтерів агробізнесу, зокрема:

  • земельно-орендні та майнові відносини;
  • методологічні проблеми бухобліку за натуральної форми орендної плати;
  • організація перевезень вантажів у нових умовах (оформлення ТТН, відповідальність за порушення);
  • проблемні питання нормування витрат ПММ та насіння, застосування технологічних карт та правомірність контролюючих органів витребувати калькуляційні карти;
  • перехід на електронний документообіг та його реалізація на практиці;
  • проблемні питання заповнення форми № 20-ОПП;
  • законодавчі ініціативи щодо мінімального податкового навантаження на 1 га;
  • блокування податкових накладних;
  • джерела підтвердження доходів для купівлі земельної ділянки через добровільне одноразове декларування;
  • ведення первинної документації малими підприємствами тощо.

Результат роботи засідання круглого столу – пропозиції учасників стосовно виявлених проблемних питань бухобліку – лягли в основу Меморандуму, який буде передано Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, Міністерству фінансів України, Державній податковій службі України. Також визначено стратегічні напрями взаємодії з фахівцями у сфері бухобліку та оподаткування, держорганами задля спільного розв’язання проблем методології сільгоспобліку та вдосконалення нормативної бази.

Меморандум за результатами проведення 9-го Форуму бухгалтерів сільськогосподарської галузі (м. Одеса, 2021) ви можете завантажити за посиланням.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!