Нові форми для «дорогоцінних» штрафів
July 12, 2013

Мінфін замість однієї форми постанов про накладення штрафу затвердив декілька нових форм. А саме, форми постанов про накладення штрафу на суб`єкта господарювання за:
- торгівлю на території України ювелірними та побутовими виробами з дорогоцінних металів, які не мають відбитка державного пробірного клейма або мають відбиток підробленого державного пробірного клейма;
- невиконання законних вимог посадових осіб Державної пробірної служби України, спрямованих на усунення порушень законодавства України, що регулює порядок здійснення операцій з дорогоцінними металами, дорогоцінним камінням та виробами з них, або створення перешкод для діяльності посадових осіб Державної пробірної служби України;
- здійснення операцій з дорогоцінними металами, дорогоцінним камінням та виробами з них без обов`язкової реєстрації в Державній пробірній службі України.
Наказ Мінфіну від 22.05.13 р. № 545 набуде чинності з дня офіційного опублікування.