Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Змінено порядок проведення конкурсів з продажу пакетів акцій акціонерних товариств

21 квітня 2016 р.

Фонд держмайна, АМКУ і НКЦБФР прийняли наказ, розпорядження і рішення від 15.03.16 р. № 295, 4-рп, 526 відповідно "Про затвердження Змін до Положення про порядок проведення конкурсів з продажу пакетів акцій акціонерних товариств".
Уточнено, що конкурсна гарантія учасника - визначений відповідно до умов відповідного конкурсу внесок грошових коштів в розмірі 5 % від початкової ціни пакета акцій об'єктів групи Г та паливно-енергетичного комплексу та 20 % від початкової ціни пакета акцій об'єктів групи B на певний в інформаційному повідомленні про проведення конкурсу рахунок.
Якщо на участь в конкурсі надійшла заява від 1 потенційного покупця, якого визнано учасником конкурсу, або якщо до участі в конкурсі допущено лише 1 учасник конкурсу, ціна продажу пакета акцій акціонерного товариства встановлюється на підставі ціни, яку визначив покупець в своїй конкурсній пропозиції, але не може бути менше початкової ціни пакета акцій та вартості, встановленої в результаті незалежної оцінки, звіт про яку повинен бути дійсним на дату укладення договору купівлі-продажу такого пакета акцій.
У конкурсі мають право брати участь потенційні покупці, які відповідають кваліфікаційним вимогам та/або додатковим умовам участі в конкурсі (в разі їх встановлення). У конкурсі з продажу пакетів акцій розміром понад 50 % (раніше - не менше 60 %) статутного капіталу товариств групи Г можуть брати участь тільки інвестори, зацікавлені в довгостроковому розвитку товариств після приватизації, які відповідають кваліфікаційним вимогам.
Згідно зі змінами, держорган приватизації підписує акт приймання-передачі акцій з покупцем пакета акцій, видає розпорядження депозитарній установі про виконання облікової операції з переказу акцій на рахунок переможця конкурсу.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Izmenen-poryadok-provedeniya-konkursov-po-prodazhe-paketov-akcij-akcionernyx-obshhestv.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!