Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Отримай Податковий кодекс у подарунок

15 січня 2018 р.

Новий рік приніс чергові зміни до тексту Податкового кодексу. І тому «БАЛАНС» готує для вас фірмовий надрукований головний нормативний документ кожного бухгалтера.
У наше століття тотальної електронізації всіх документів хтось, можливо, уважає старомодним бажання мати паперові книги, журнали, документи, той самий Податковий кодекс.
Проте магія паперової версії вічна. У чому зручність для бухгалтера? Паперовий варіант Податкового кодексу завжди під рукою, навіть коли немає Інтернету.
Комфортно буде працювати із примірником Кодексу щодня: перегортати його, робити свої позначки і закладки, у ньому будуть посилання на актуальні підзаконні акти до статей Кодексу, алфавітний покажчик термінів.
Ви теж можете отримати свій особистий примірник Податкового кодексу, щоб у будь-який момент мати цей важливий документ під рукою. Це дуже зручно!

 

Діє акція! Ви можете отримати кодекс у подарунок!

Кодекс отримають передплатники видань «БАЛАНС» або «БАЛАНС-АГРО» у лютому 2018 року.

Умови акції:
1. Передплатіть через редакцію одне із друкованих видань «БАЛАНС» або «БАЛАНС-АГРО» на 6 місяців 2018 року (січень – червень) до 31 січня 2018 року.
2. У лютому чекайте на свій подарунок – Податковий кодекс станом на 01.01.18 р. із посиланнями на підзаконні акти та алфавітним покажчиком термінів.

Щоб грати успішно, потрібно знати правила гри.
Податковий кодекс від «Балансу» – ваша впевненість у наступному кроці!
Телефонуйте до редакції прямо зараз та передплачуйте:
(056) 370-44-25, (067) 544-19-29.

 

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!