Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Зустрічайте видання «Бібліотека «Баланс» у новому 2022 році!

January 17, 2022

Вітаю, дорогі колеги!
Ось і відшуміли новорічні й різдвяні свята, наповнені дзвоном келихів і залпами феєрверків, теплотою спілкування з рідними та близькими, подарунками й просто приємними сюрпризами. Відпочивши й отримавши заряд позитивних емоцій, ми дивимося в майбутнє з оптимізмом і віримо, що рік, який настав, буде успішним і благополучним.
Колектив редакції видання «Бібліотека «Баланс» радий бачити вас у новому році серед наших передплатників. Дякуємо вам за ваш вибір і цінуємо вашу довіру. Ми будемо, як завжди, двічі на місяць готувати для вас практичні керівництва на актуальні бухгалтерські теми (усього за рік 24 номери), надаючи тільки достовірну інформацію та допомагаючи уникнути серйозних штрафів.
Упевнені, що будемо корисними вам уже з початку 2022 року, який для всіх бухгалтерів буде дуже насиченим. Крім того, що доведеться розібратися в застосуванні законодавчих нововведень, які набули чинності з 1 січня (а їх чимало), так ще треба буде подати річну звітність за 2021 рік.
За допомогою наших січневих видань ви зможете «розпрощатися» з 2021 роком швидко й упевнено. Практичне керівництво № 1 присвячене складанню річної фінансової звітності. У ньому ми розглянули порядок заповнення всіх звітних форм, а також розповіли, як можна виправити помилки у фінзвітності за минулі періоди. А в практичному керівництві № 2 йтиметься про заповнення річної декларації з податку на прибуток за 2021 рік з усіма додатками.
Користуйтеся нашими виданнями, заощаджуйте час, працюйте впевнено та без помилок! І нагадую, що в разі потреби кожний передплатник «Бібліотеки «Баланс» має право користуватися безплатною консультаційною лінією, на якій можна поставити будь-яке запитання з права, бухобліку та податків у вівторок, середу та четвер із 10.00 до 15.00!

З повагою
Ірина ЄГОРОВА,
головний редактор видання «Бібліотека «Баланс»

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!