Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

"Баланс-Агро" підготував для Вас анонс рубрик і тем на 2 півріччя!

16 травня 2018 р.

Вітаю, шановні колеги!

Той, хто працює, хто прагне розвитку та розширення, хто має можливість творити та знайти використання своїм здібностям, завжди міркує про сьогодення, а ще більше – про майбутнє, вибудовує плани та стратегії. Так і наше видання у своїй роботі використовує довготермінове і поточне планування, яке є невід’ємною частиною стратегії нашого розвитку.

Особливістю нашого видання є те, що ми прагнемо не тільки розвитку безпосередньо для журналу, але й для всіх наших передплатників, які нам довіряють та користуються нашими порадами як для досягнення успіху підприємств, на яких вони працюють, так і для особистого професійного розвитку.

І я хочу поділитись із вами деякими нашими планами на майбутнє, розповісти про те, що вас очікує на наших сторінках, для того щоб ви також могли правильно спланувати свою працю для якнайкращої ефективності.

Отже, розпочинаємо синхронізацію наших планів.

Ми і далі продовжуватимемо тему держпідтримки і допомагатимемо нашим читачам у тому, щоби отримати кошти від держави за відповідними програмами. А оскільки в цьому році кошти виділено і на підтримку кооперації, один із випусків ми присвятимо сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам, їх створенню, членству, діяльності, обліку та оподаткуванню. Упевнені, що напрям, якому держава сприятиме розвитку, буде перспективним, а наші консультації та поради цьому допоможуть.

Не забудемо ми ще про одну форму господарювання, якій держава сприяє в розвитку, – для фермерів розповідатимемо про спрощені варіанти ведення обліку, про правові підстави та оподаткування виплат засновникам та членам ФГ, про варіанти використання землі, яка виділена члену ФГ.

Наша країна та економіка впевнено інтегруються у світову спільноту та світовий економічний простір. Нашим товаровиробникам, особливо аграріям, є що запропонувати світу, але до такої продукції висуваються певні вимоги. Одна з них – контроль якості. Ми вже розповідали про НАССР у нашому виданні, а далі в рубриці «На шляху до ЄС» ми продовжимо цю тему та розповідатимемо про практичні кроки для своєчасного її впровадження.

Наше практичне видання в першу чергу – помічник для бухгалтерів, тому ми розповімо про помилки, які найчастіше зустрічаються при складанні первинних документів, аби уникнути їх та тієї відповідальності, яка передбачена в різних випадках, а також про порядок виправлення звітності.

Не обійдемо увагою й земельні відносини, повертаючись до цих питань у кожному нашому випуску, один з яких ми повністю присвятимо емфітевзису.

Довгоочікуваною стане і публікація з питань придбання мальків, вирощування та розведення риби, у якій плануємо розповісти про облік різних операцій та їх оподаткування.

Це не все. Ще вас очікують і юридичні консультації, і корисні поради для роботодавців, з яких ви зможете почерпнути важливі знання та аргументи для відстоювання своїх позицій.

І не те головне, що авторами консультацій виступають не тільки наші досвідчені редактори, провідні експерти та консультанти, а те, що ми прагнемо, аби консультації та поради «БАЛАНС-АГРО» завжди приносили очікувану користь. І один з інструментів – це практичні приклади заповнення форм звітності, складання різного роду документів, які ми наводимо на наших сторінках. А для зручності їх використання ми надаватимемо можливість завантажувати їх із наших анонсів, тим самим заощаджуючи дорогоцінний час наших колег.

Приєднуєтесь та залишайтесь із нами. Ми завжди працюємо для вас!

Сергій НАУМОВ,
шеф-редактор «БАЛАНС-АГРО»

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!