Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Встановлення факту народження або смерті на тимчасово окупованій території України: прийнято Закон

4 лютого 2016 р.

Верховна Рада прийняла Закон "Про внесення змін до Цивільного процесуального кодексу України щодо встановлення факту народження або смерті на тимчасово окупованій території України".
Законодавчим актом визначаються особливості провадження у справах про встановлення факту народження або смерті фізичної особи на тимчасово окупованій території України.
Законом доповнено Цивільний процесуальний кодекс України ст. 2571 такого змісту:
1.
Заява про встановлення факту народження особи на тимчасово окупованій території України, визначеній Верховною Радою України, може бути подана батьками, родичами, їхніми представниками або іншими законними представниками дитини до будь-якого суду за межами такої території України незалежно від місця проживання заявника.
Заява про встановлення факту смерті особи на тимчасово окупованій території України, визначеній Верховною Радою України, може бути подана родичами померлого або їхніми представниками до суду за межами такої території України.
2. Справи про встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України, визначеній Верховною Радою України, розглядаються невідкладно з моменту надходження відповідної заяви до суду.
3. Ухвалене судом рішення у справах про встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України, визначеній Верховною Радою України, підлягає негайному виконанню.
Рішення у справах про встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території України, визначеній Верховною Радою України, може бути оскаржено в загальному порядку. Оскарження рішення не зупиняє його виконання.
4. Копія судового рішення видається особам, які брали участь у справі, негайно після проголошення такого рішення або невідкладно надсилається судом до органу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем ухвалення рішення для державної реєстрації народження або смерті особи.

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Vstanovlennya-faktu-narodzhennya-abo-smerti-na-timchasovo-okupovanij-teritorii-Ukraini-prijnyato-Zakon-13267.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!