Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Вдосконалено порядок відшкодування ПДВ дипломатичним місіям іноземних держав

14 грудня 2016 р.

Уряд прийняв постанову від 07.12.16 р. № 919 "Про внесення змін до Порядку звільнення від обкладення податком на додану вартість операцій з постачання та ввезення на митну територію України товарів і послуг, передбачених для власних потреб дипломатичних представництв, консульських установ іноземних держав і представництв міжнародних організацій в Україні, а також для використання особами з числа дипломатичного персоналу дипломатичних місій та членами їх сімей, які проживають разом з ними".
Зокрема, прийнято зміни до порядку звільнення від обкладення ПДВ операцій з постачання та імпорту товарів і послуг, передбачених для власних потреб дипломатичних представництв, консульських установ іноземних держав і представництв міжнародних організацій в Україні. Змінами передбачено поширення даного порядку на акредитовані в Україні дипломатичні місії та дипломатичний персонал держав, у національному законодавстві яких немає податку на додану вартість та у законодавстві яких застосовується інший непрямий податок, аналогічний ПДВ.
Також збільшено мінімальну вартість разової покупки працівниками дипломатичних установ товарів/послуг, з якої відшкодовуватиметься ПДВ, з існуючих 400 грн. до 1000 грн.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Usovershenstvovan-poryadok-vozmeshheniya-NDS-diplomaticheskim-missiyam-inostrannyx-gosudarstv

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!