Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску

11 жовтня 2016 р.

Уряд прийняв постанову від 05.10.16 р. № 693 "Про внесення змін до Порядку компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування".
Документом спрощено механізм компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску та приведено його у відповідність до законодавства, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавців у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
Так, Центр зайнятості для виплати компенсації роботодавцю єдиного соціального внеску, сплаченого за нового працівника, безпосередньо керуватиметься даними з Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування (без проведення самостійного розрахунку на основі заробітної плати працівника).
Крім цього, скасовано залежність розміру єдиного внеску, який підлягає компенсації, від класу професійного ризику виробництва, як цього вимагає Закон України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування".
Також спрощено процедуру отримання роботодавцем компенсації єдиного соціального внеску, передбачену Порядком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 15 квітня 2013 р. № 347, що сприятиме посиленню зацікавленості роботодавця у працевлаштуванні безробітних на нові робочі місця.
Треба зауважити, що відповідно до статей 26 і 27 Закону України "Про зайнятість населення" право на компенсацію витрат у розмірі єдиного соціального внеску, сплаченого за працівників, прийнятих на нові робочі місця, мають роботодавці, які працевлаштовують на нові робочі місця безробітних із соціально вразливих категорій населення, або роботодавці - суб'єкти малого підприємництва, що займаються пріоритетними видами діяльності та працевлаштовують на нові робочі місця безробітних усіх категорій.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Uproshhen-mexanizm-kompensacii-rabotodatelyam-edinogo-socialnogo-vznosa

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!