Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Укравтодор помічатиме дорожні роботи та перекриття на Яндекс.Картах

5 квітня 2016 р.

З метою оперативного забезпечення користувачів автомобільних доріг достовірною інформацією про стан дорожнього руху і можливі його ускладнення, а також за дорученням керівництва Держави, Укравтодор розпочав роботу над інтерактивною картою стану українських автошляхів. Першим кроком для реалізації цього доручення став запуск спільного проекту з компанією Яндекс.Україна.
Укравтодор інформуватиме про стан проїзду українськими автошляхами за допомогою сервісів Яндекс.Карти і Навігатор. Користуючись цими додатками, кожен водій матиме змогу дізнатися про усі ремонтні роботи та несанкціоновані перекриття на автошляхах загального користування.
Диспетчера Держагенства вже працюють з програмою і цілодобово наносять на карту актуальну інформацію про стан автомобільних доріг у регіонах та ускладнення дорожнього руху у наслідок дорожньо-транспортних пригод, ремонту, погодних умов та акцій протесту. Ця інформація у вільному доступі на yandex.ua/maps, та у додатках Яндекс.Карти і Навігатор.
Користуючись цією картою, водії, які зібралися у дорогу, можуть перевірити чи вільний той автошлях, який вони обрали. Якщо ж траса частково перекрита, то скільки полос залишається для руху. А якщо дорога з якихось причин заблокована взагалі, додаток допоможе водіям побудувати найоптимальніший об’їзний маршрут.
Ще одним позитивним моментом проекту є те, що користувачі доріг також можуть наносити на карту свої мітки. Таким чином Укравтодор та водії повідомлятимуть про поганий стан доріг.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Ukravtodor-budet-otmechat-dorozhnye-raboty-i-perekrytiya-na-YAndeksKarta.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!