Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Українці будуть платити комісію за продаж недорогих товарів

19 травня 2016 р.

Участь в електронних торгах на майданчику держпідприємства "СЕТАМ" буде платним для всіх учасників. Його керівництво планує ввести обов'язкову вимогу про оплату гарантійного внеску для всіх бажаючих поторгуватися, незалежно від його вартості.
На сьогодні, вимога про внесення гарантійного внеску в 5 % від суми оцінки товару, відноситься тільки до лотів вартістю понад 5 тис. грн.
Ще не виставлені вимоги до підтвердження гарантії на невеликі суми. Але хотілося б поширити вимогу до внеску на всіх учасників. Це буде їх дисциплінувати, а також дозволить припиняти відпрацювання неохайними громадянами різних схем під час торгів і спроби обійти систему.
Диференціацію розміру процентних ставок в залежності від вартості лота, СЕТАМ вводити не буде. Розмір гарантійного внеску для товару вартістю до 5 тис. грн також планується встановити на рівні 5 % від суми оцінки.
Розрахунок встановлений згідно з існуючим "Порядком реалізації арештованого майна шляхом проведення електронних торгів".
Навіть внесок в 50 грн. вже гарантія того, що час не витрачено даремно. Людина, вносячи кошти, підтверджує реальність своїх намірів. Якщо комусь дійсно цікавий якийсь товар, будь добрий, підтверди це.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Ukraincev-zastavyat-platit-komissiyu-za-prodazhu-nedorogix-tovarov.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!