Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Українцям-боржникам загрожують нові штрафи: адвокат пояснив, що робити

24 червня 2016 р.

Платити новий податок на нерухомість повинні будуть всі, хто має житлоплощу більше 58 квадратних метрів. За несплату українців очікують серйозні штрафи.
Цей податок не поширюється на квартири площею менше 60 кв. м, однак через погану організованості можуть виникати помилки.
Якщо у вас є квартира менше 60 метрів, тобто, наприклад 58 квадратів, вам нема за що переживати. Але тут є нюанси. З огляду на дуже погане адміністрування цього податку, платіжка на оплату податку може прийти і на таку квартиру. Необхідно тоді піти до інспектора і показати, що ось у мене квартира 58 метрів. Тобто можуть бути такі технічні помилки.
Не варто ставитися до нового податку легковажно, його доведеться платити так само, як і комунальні послуги, інакше справа може дійти до суду і серйозних штрафів.
Санкції щодо несплати цього податку такі ж, як за іншими платіжками: 10% перший місяць штраф і 20% штраф, починаючи з 30 дня, від суми і 120% від облікової ставки. Якщо облікова ставка, наприклад, 16%, то виходить 19% річних. Тоді це буде вважатися, як несплата податків з судами, можливим накладенням арешту.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Ukraincam-dolzhnikam-grozyat-novye-shtrafy-advokat-obyasnil-chto-delat

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!