Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Кримінальна відповідальність з конфіскацією майна за офшори

25 травня 2016 р.

Верховна Рада зареєструвала законопроект № 4694 "Про внесення змін до статті 212 Кримінального кодексу України (щодо ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) через використання офшорних компаній або офшорних зон)".
Ухвалення даного законопроекту дозволить притягати до кримінальної відповідальності осіб, що підпадають під дію Закону України "Про державну службу" за умисне ухилення від сплати податків, зборів, здійснене з використанням офшорних податкових юрисдикцій (офшорних компаній) або офшорних зон. Сприятиме активній боротьбі із виведенням грошових коштів, що належить сплаті до Державного бюджету, за кордон та реальному покаранню винних осіб.
Зокрема, державних службовців, які ухиляються від сплати податків, зборів з використанням офшорних податкових юрисдикцій, пропонується карати штрафом від 15 до 25 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна, якщо ці діяння призвели до фактичного ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів в особливо великих розмірах.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Ugolovnaya-otvetstvennost-s-konfiskaciej-imushhestva-za-ofshory.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!