Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Торгівля в магазині на ринку: яку обрати групу «спрощенки»

18 липня 2016 р.

Згідно з п. 291.4 ст. 291 ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ  (далі – ПКУ) до першої групи платників єдиного податку відносяться фізичні особи – підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300 тис. гривень.
Згідно з п. 1.8 Інструкції щодо заповнення форми державного статистичного спостереження №12-торг «Про наявність і використання торгової мережі на ринках та реалізацію сільськогосподарської продукції на них» торгове місце – площа, відведена для розміщення необхідного для торгівлі інвентарю (вагів, лотків тощо) та здійснення продажу продукції з прилавків (столів), транспортних засобів, причепів, візків (у тому числі ручних), у контейнерах, кіосках, палатках тощо. До торгових місць на ринках не належать магазини та об’єкти ресторанного господарства.
Отже, фізична особа – підприємець, яка здійснює роздрібний продаж товарів в магазині, що розташований на території ринку, не може бути платником єдиного податку першої групи.

Відділ організації роботи
Головного управління ДФС у Тернопільській області

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Torgovlya-v-magazine-na-rynke-kakuyu-vybrat-gruppu-uproshhenki

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!