Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Топ-10 правових подій тижня для бізнесу з 9 по 13 травня

16 травня 2016 р.

1. Депутати мають намір скасувати держреєстрацію інвестицій
Верховна Рада 10 травня ухвалила за основу законопроект № 2763, яким пропонується скасувати держреєстрацію інвестицій (як попередню, так і актуальну) і замінити її тільки подачею форм і термінів статистичної звітності про вже здійснені іноземні інвестиції. Мета - спростити залучення іноземних інвестицій в економіку України.

2. Діють зміни Порядку обліку платників податків
10 травня набув чинності наказ Мінфіну № 375, яким затверджено зміни до Порядку обліку платників податків і зборів. Визначено процедуру взяття на облік відокремленого підрозділу іноземної неурядової організації, представництва, філії іноземної благодійної організації. У новій редакції викладено механізм перекладу великого платника податків з одного контролюючого органу в інший. Також Порядок доповнено нормами щодо обліку платників на території СЕЗ «Крим» і в зоні АТО.

3. Пом'якшені деякі обмеження для роботи на міжбанку
11 травня набула чинності постанова НБУ № 308, яким кошти, що надходять для здійснення іноземних інвестицій в Україну, звільнені від обов'язкового продажу. Також скорочено термін бронювання уповноваженими банками гривневих коштів для покупки інвалюти за дорученням клієнтів. Крім того, знято заборону на купівлю інвалюти за продукцію, імпортовану в Україну до 1 січня 2015 року, за договорами, за якими відбулася заміна боржника і/або кредитора в зобов'язанні.

Докладнішу інформацію можна знайти за посиланням: http://jurliga.ligazakon.ua/.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Top-10-pravovyx-sobytij-nedeli-dlya-biznesa-s-9-po-13-maya.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!