Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Відтепер потенційні покупці можуть надавати гарантію міжнародного банку

17 жовтня 2016 р.

13 жовтня набувають чинності зміни до Положення про порядок проведення конкурсів з продажу пакетів акцій акціонерних товариств.
Головна зміна – можливість для потенційних інвесторів надавати гарантію першокласного міжнародного банку замість того, щоб вносити грошовий гарантійний внесок до українського банку.
Крім того, для захисту інтересів держави та недопущення до участі у конкурсі осіб, до яких застосовано санкції, було доповнено перелік документів, які потенційні покупці надають для участі у конкурсі:
- для юридичних осіб – документи про розподіл статутного капіталу серед його акціонерів (учасників), відомості про всіх юридичних та фізичних осіб, які прямо або опосередковано здійснюють контроль над потенційним покупцем, до фізичних осіб – кінцевих бенефіціарних власників (контролерів), а також інформацію про потенційних покупців або осіб, в інтересах яких придбавається пакет акцій, їх засновників, учасників, у тому числі фізичних осіб - кінцевих бенефіціарних власників (контролерів);
- довідка органу доходів і зборів про подану декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію);
- інформація про фінансово-майновий стан;
- інформація та копії документів щодо пов’язаних з потенційним покупцем осіб, що визнаються такими відповідно до Податкового кодексу України.
Положенням також встановлено, що за недостовірність або неповноту поданих документів, а також за обов’язок довести відсутність ознак, передбачених частиною третьою статті 8 Закону України «Про приватизацію державного майна», відповідає покупець.
Крім того, змінами до нормативних актів врегульовані питання взаємодії ФДМУ та АМКУ з питань дотримання при приватизації норм законодавства про захист економічної конкуренції.
Зміни були розроблені Фондом державного майна з метою приведення у відповідність до вимог Закону України від 16 лютого 2016 року № 1005-VIII«Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення процесу приватизації».

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Teper-potencialnye-pokupateli-mogut-predostavlyat-garantiyu-mezhdunarodnogo-banka

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!