Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Телебачення для населення може стати платним

22 серпня 2016 р.

Верховна Рада прийняла в першому читанні та готує до другого законопроект № 3504 "Про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги)".
Зокрема, після прийняття законопроекту українські медіагрупи зможуть вимагати з провайдерів оплату свого продукту, що, відповідно, позначиться і на вартості послуг провайдерів для абонентів.
Положеннями законопроекту пропонується уточнення визначення «універсальна програмна послуга», вводиться новий термін «приватні телерадіоорганізації».
До того ж, законодавчо визначається порядок виключення програми (програм) приватної телерадіоорганізації зі складу універсальної програмної послуги. Зокрема, виключення приватної телерадіоорганізації з універсальної програмної послуги за заявою приватної телерадіоорганізації можливе лише для міст, населення яких становить 50 000 і більше осіб. Також передбачаються норми, які мають забезпечити дотримання відповідних  умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Televidenie-dlya-naseleniya-mozhet-stat-platnym

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!